אודות החברה

המפעל הוקם בשנת 1968 על ידי שלושה שותפים והוא ביסס את מקומו באזור התעשייה בבית שמש. 

בהובלתו של יצחק נחשון ז”ל, שהנהיג שיטות עבודה ייחודיות וסטנדרטים גבוהים של ייצור, המפעל צבר מומחיות והפך ממפעל קטן ומשפחתי לעסק גדול, עם מעל 45 עובדים והוא מספק ציוד נירוסטה איכותי לחברות גדולות ומובילות במשק.

בעשרים השנים האחרונות חברת יוסן הטמיעה את קדמת הטכנולוגיה בתחום עיבוד המתכת ויישמה שיטות יצור מתקדמות.

 

YOSAN STAINLESS STEEL + PRODUCTS

חזון חברת יוסן הוא לתת מענה מדויק ואיכותי לצרכים הייחודיים של כל לקוח. אנו מייצרים את המוצרים עבור לקוחותינו בהתאמה אישית לפי שיטת Tailor made. את הפרויקט שלכם ילווה מנהל פרויקטים אשר ילך איתכם יד ביד לכל אורך תהליך התכנון, הייצור וההתקנה.

בתחילת הדרך נברר מהם הצרכים שלכם ונציע לכם מגוון פתרונות המבוססים על הידע המקצועי שצברנו לאורך עשרות שנים.

בשלב הבא, נאסוף מידות מדויקות של החלל בו תציבו את ציוד הנירוסטה ונעביר את הנתונים למחלקת ההנדסה.

המוצרים יתוכננו ויעוצבו במחלקת ההנדסה, כאשר בתהליך התכנון נבקש לממש את הציפיות שלכם ונמצא את הפתרונות התכנוניים וההנדסיים שיביאו לידי מימושן.

מחלקת ההנדסה שלנו היא ייחודית בתעשיית ציוד הנירוסטה והיא כוללת 10 אנשי צוות. הם יתכננו את המוצרים בתוכנות תיב"מ מתקדמות ויבנו תיק מוצר מפורט, שמאפשר דיוק מרבי בתהליך העבודה.

בתהליך הייצור אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת, לדוגמא מכונת CNC חיתוך בלייזר המאפשרת חיתוך מדויק מאוד ברמה של עשירית המילימטר!
המוצרים ירותכו, ילוטשו ויחוברו ליד מוצר מוגמר שיעבור בקרת איכות קפדנית ויתאים באופן מלא לציפיות שהגדרו.
לצד הטכנולוגיה הממוחשבת אנו משתמשים בשיטות עבודה ידניות מסורתיות שמבוצעות על ידי עובדינו המקצועיים והמנוסים
מכונת הכיפוף CNC תבצע כיפוף על פי מידות ומעלות שהוזנו אליה מראש לפי הנתונים שהגיעו ממחלקת ההנדסה.

חברת יוסן דוגלת בשרות אדיב ומהיר ללקוחותיה הפזורים בכל רחבי הארץ.

בחברת יוסן מועסקים 45 עובדים, ביניהם מתכננים, מעצבי מוצר ומהנדסים בעלי מומחיות בייצור מוצרי נירוסטה, דבר המבטיח ביצוע איכותי ומדויק גם בפרויקטים המורכבים ביותר. צוות העובדים שלנו מורכב מאנשים ותיקים בעלי ניסיון בכל תחומי המפעל, ומכח עבודה צעיר שמביא איתו ידע טכנולוגי עכשווי. זה שנים רבות אנו משלבים במצבת העובדים נוער בסיכון ובכך ממשיכים את דרכו של מייסד יוסן - יצחק נחשון ז”ל.
הפרויקט הנו חלק מתכנית "מעטפת" והוא נעשה בשיתוף עם עיריית בית שמש. מטרתו להכשיר את הנוער למקצועות המפעל ולאפשר להם אופק מקצועי, שיתן להם נקודת פתיחה טובה יותר להמשך החיים.

בודק...